Челсі з голом Мудрика переміг Ноттінгем Форест. Відома оцінка українця (+ВІДЕО)

661
0
0

У суботу, 11 травня, Ноттінгем Форест приймав Челсі в рамках 37-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі Челсі та відкрив рахунок на 8 хвилині після асиста Коула Палмера. Наш футболіст вбіг у штрафний майданчик суперника, підробив м'яч і відправив його повз голкіпера. Господарі відігралися дуже швидко, завдяки точному удару Віллі Болі. На перерву команди пішли за нічийного рахунку 1:1.

Вже на 74 хвилині Каллум Хадсон-Одой вивів господарів вперед. Але всього за дві хвилини на 80 та 82 Челсі змогло вирватись: відзначились Рахім Стерлінг та Ніколя Джексон, який і приніс перемогу "синім".

На 73-й хвилині замість українця на поле вийшов Стерлінг. Мудрик отримав високу оцінку за матч 7.5 від Sofascore.

Челсі на цей момент має 57 очок і посідає 7 місце в АПЛ. У Ньюкасла, який на 6 єврокубковому місці - теж 57 балів. Ноттінгем Форест із 29 балами залишився на 17 сходинці турнірної таблиці чемпіонату Англії.

Мудрик у цьому сезоні зіграв у 40 матчах за "синіх" у всіх турнірах. В активі українця 7 голів та 2 гольові передачі. Transfermarkt оцінює українця в 35 мільйонів євро.

Ноттінгем Форест - Челсі 2:3

Голи: 16' Болі В., 74' Гадсон-Одої М. — 8' Мудрик М., 80' Стерлінг Р., 82' Джексон Н.

Ярмоленко: Сьогодні ми не заслуговували на поразку, віддали всі сили