Субота, 11 травня 2024, 19:03
233
0
0

У суботу, 11 травня, в 37-му турі АПЛ о 17:00 розпочалось аж 6 матчів: Борнмут - Брентфорд, Вест Гем - Лутон, Вулвергемптон - Крістал Пелес, Евертон - Шеффілд Юнайтед, Ньюкасл - Брайтон та Тоттенгем - Бернлі.

Борнмут - Брентфорд 1:2

На 27 хвилині Борнмут забив перший гол, проте після перегляду VAR арбітр скасував м'яч через гру рукою.

У другому таймі Ілля Забарний порушив правила у своєму штрафному майданчику, тому Брентфорд був за крок від пенальті. Але суддя, переглянувши епізод, вирішив не призначати одинадцятиметровий. Аж на 87 хвилині Бріан Мбемо відкрив рахунок на користь Брентфорда. Лише через 3 хвилини Борнмут зрівняв рахунок: Домінік Соланке головою відправив м'яч у ворота. На 90+5 хвилині Йоан Вісса у передачі Бріана Мбемо результативно завершив атаку.

Українець Ілля Забарний розпочав матч із стартових хвилин. Відіграв весь поєдинок, віддав 79% точних пасів та отримав оцінку від Sofascore – 6.6.

Українець Єгор Ярмолюк розпочав матч на лаві запасних. Вийшов на поле на 73 хвилині, віддав 100% точних пасів (2) та отримав оцінку від Sofascore – 6.3.

Голи: 90' Соланке Д. – 87' Мбемо Б., 90+6' Вісса Й.

Стартові склади: Траверс, Сміт (Адамс), Забарний, Сенесі, Келлі, Кук, Крісті (Скотт), Семеніо, Клюйверт (Унал), Уаттара (Таверньє), Соланке.

Флеккен, Аєр (Рерслев Расмуссен), Коллінз, Піннок, Регілон, Дамсгорд (Шаде), Норгорд (Єнсен), Янельт (Ярмолюк), Мбемо, Тоні, Льюїс-Поттер (Вісса).

Вест Гем - Лутон 3:1

Голи: 54' Ворд-Праус Дж., 66' Соучек Т., 77' Ірті Дж. – 6' Локонга А.С.

Стартові склади: Ареола, Цоуфал, Зума, Огбонна (Кейсі), Емерсон (Крессвелл), Ворд-Праус, Соучек, Боуен, Пакета (Інгс), Кудус, Антоніо (Ірті).

Камінскі, Берк (Вудоу), Менгі, Ошо, Оньєдінма (Огбене), Локонга, Барклі (Кларк), Дауті (Беррі), Морріс, Чонг, Адебайо.

Вулвергемптон - Крістал Пелес 1:3

Голи: 68` Кунья М. – 26' Олісе М., 29' Матета Ж., 73' Езе Е.

Вилучення: 87' Ахамада Н. (пряма червона, підніжка)

Стартові склади: Жозе, Семеду, Кілман, Тоті, Догерті (Дойл), Гомеш, Леміна, Траоре (Бельгард), Аїт-Нурі (Сарабія), Хван Чі Чхан, Кунья.

Гендерсон, Клайн, Андерсен, Річардс, Муньйос, Вортон, Г'юз (Ахамада), Мітчелл (Гуехі), Олісе (Шлупп), Езе (Ворд), Матета (Едуар).

Евертон - Шеффілд Юнайтед 1:0

Українець Віталій Миколенко не потрапив до заявки через травму. Як повідомлялось раніше, він буде відсутній до кінця сезону.

Голи: 30' Дукуре А.

Стартові склади: Пікфорд, Коулмен, Тарковскі, Брентвейт, Янг, Гарнер, Гує, Онана, Макніл (Гомеш, Воррінгтон), Дукуре (Доббін), Калверт-Льюїн (Шерміті).

Фодерінгем, Віні Соуза, Трасті, Робінсон, Болг, Хамер, Арбластер (Кертіс), Брукс (Бен Сліман), Лярусі (Лоу), Арчер (Брюстер), Бреретон.

Ньюкасл - Брайтон 1:1

Голи: 45+5' Лонгстофф Ш. – 18' Велтман Дж.

Стартові склади: Дубравка, Лівраменто, Крафт, Берн, Голл (Тріпп'єр), Лонгстофф (Жоелінтон), Гімараес, Андерсон, Мерфі (Альмірон), Ісак (Барнс), Гордон.

Вербругген, Велтман (Лемпті), Вебстер, Данк, Ігор, Гросс, Гілмор (Балеба), Буонанотте (Бейкер-Боайті), Енкісо (Модер), Адінгра (Оффіа), Велбек.

Тоттенгем - Бернлі 2:1

Голи: 32' Порро П., 82' ван де Вен М. – 25' Бруун Ларсен Я.

Стартові склади: Вікаріо, Порро, Ромеро, ван де Вен, Скіпп (Дрегушин), Сарр (Гейб'єрг), Біссума (Бентанкур), Джонсон, Меддісон (Ло Чельсо), Кулусевскі (Скарлетт), Сон Хин Мін.

Мурич, Ассіньйол, О'Ші, Естев, Тейлор, Бруун Ларсен (Трезор Ндаїшіміє), Каллен (Амдузі), Берге, Вітінью (Бенсон), Одобер, Фостер (Фофана).