Неділя, 05 травня 2024, 08:55
288
0
0

4 травня відбувся матч 36-го туру англійської Прем'єр-ліги між Арсеналом та Борнмутом, який завершився з рахунком 3:0.

Наприкінці першого тайму Букайо Сака реалізував перший гол з пенальті на користь господарів.

У другому таймі Леанардо Тросард подвоїв рахунок на табло. І аж на 90+7 хвилині Деклан Райс добив Борнмут.

Захисник Арсенала українець Олександр Зінченко розпочав матч на лаві запасних. Загалом у поточному сезоні Зінченко зіграв 34 матчі, в яких забив 1 гол та віддав 2 асиста. Трансфермаркет оцінює українця в 42 мільйони євро.

Захисник Борнмута Ілля Забарний розпочав матч у стартовому складі, та провів на полі всі 90 хвилин. Загалом у поточному сезоні Забарний зіграв 39 матчів, в яких забив 1 гол. Трансфермаркет оцінює українця в 28 мільйонів євро.

Арсенал — Борнмут 3:0

Голи: Сака 42' (п), Троссард 70', Райс 90+7'