Челсі здолав Тоттенгем та впритул наблизився до єврокубкової зони. Мудрик один з кращих гравців матчу

Четвер, 02 травня 2024, 23:27
445
1
0

2 травня на Стемфорд Бридж відбувся перенесений матч 26 туру АПЛ між Челсі та Тоттенгемом.

У першому таймі господарі значно переважали суперника. На 5 хвилині матчу Михайло Мудрик віддав чудову розрізну передачу, яка вивела Джексона 1 на 1, той переграв воротаря, але захисник виніс м'яч з лінії воріт. На 23 хвилині Челсі все ж зміг відкрити рахунок. Після подачі Галлахера зі штрафного м'яч у сітку переправив Чалоба. На 32 хвилині Михайло міг подвоювати перевагу своєї команди, однак пробив трохи вище воріт. На 39 хвилині відповів Тоттенгем, ледь не повторивши гол "пенсіонерів" зі штрафного. Однак команди пішли на перерву за рахунку 1:0.

У другому таймі підопічні Постекоглу перевернули гру і почали створювати моменти, однак забити не вдавалось. Натомість, на 72 хвилині,  Челсі подвоїв перевагу. Палмер пробив зі штрафного у поперечинну, а Джексон зіграв на добиванні.

Український вінгер Михайло Мудрик провів на полі 74 хвилини. Оцінка від WhoScored – 7.4. Оцінка від SofaScore – 7.8.

Після фінального свистка підопічні Постекоглу посідають п'яте місце в АПЛ з 60 очками в активі, а команда Почеттіно піднялась на 8 позицію і має в активі 51 очко. Від 6 місця, яке дає право виступати в єврокубках, "пенсіонерів" відділяє всього 3 залікові пункти.

Челсі — Тоттенгем — 2:0

Голи: 24' Чалоба; 72' Джексон

Склади команд:

Челсі: Санчес, Кукурелья, Бадіашиль, Чалоба, Гілкріст, Кайседо, Ґаллахер, Мудрик, Палмер, Мадуеке, Джексон.

Тоттенхем: Вікаріо, Емерсон, ван де Вен, Ромеро, Порро, Сарр, Біссума, Сон Хин Мін, Кулусевскі, Джонсон, Рішарлісон