П'ятниця, 26 квітня 2024, 08:55
353
0
0

25 квітня у перенесеному матчі 29-го туру АПЛ Манчестер Сіті розгромив Брайтон із рахунком 4:0.

Першим рахунок відкрив Кевін Де Брюйне. Він на 17 хвилині скористався передачею від партнера і головою поцілив у девʼятку. Тоді всього за 8 хвилин Філ Фоден оформив дубль: спершу зі штрафного, а потім з передачі партнера. І на 62 хвилині Хуліан Альварес з паса Кайла Вокера відправив мʼяч у ворота Брайтона та зробив кінцевий рахунок на табло 0:4.

Брайтон - Манчестер Сіті 0:4

Голи: 17ʼ Де Брюйне К., 26ʼ, 34ʼ Фоден Ф., 62ʼ Альварес Х.

Стартові склади:

Брайтон: Стіл – Велтман (Оффіа, 46), ван Геке, Данк, Барко – Гросс, Балеба, Лаллана (Адінгра, 46), Модер (Ігор, 56), Педро – Велбек (О'Махоні, 75).

Манчестер Сіті: Едерсон - Вокер (Льюїс, 79), Аканджі, Аке, Гвардіол - Родрі (Гомес, 79), Сілва (Доку, 78), Ковачич, Де Брюйне (Нунеш, 72), Фоден (Грилиш, 72) - Альварес.

Не зацікавлений: Мартін Зубіменді спростував чутки про перехід в Арсенал чи Баварію