Борнмут Забарного зіграв у фантастичну нічию з Манчестер Юнайтед

Субота, 13 квітня 2024, 21:36

Getty Images/Global Images Ukraine

У суботу, 13 квітня, Борнмут приймав Манчестер Юнайтед у матчі 33-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Поєдинок відбувався у Борнмуті на стадіоні Дін Корт.

Український захисник господарів Ілля Забарний традиційно вийшов на поле у стартовому складі своєї команди.

Команди зіграли у бойову нічию - 2:2.

Несподівано вже на 16-й хвилині Домінік Соланке вивів Борнмут вперед, забивши після передачі Маркоса Сенесі.

На 31 хвилині Манчестер Юнайтед зрівняв рахунок, завдяки голу Фернандеша. Згодом Джастін Клюйверт забив другий гол «вишень» і вивів господарів уперед - 2:1.

У середині другого тайму гості заробили пенальті, який реалізував Бруно, оформивши дубль.

Борнмут на цей момент має у своєму активі 42 бали й посідає 12 сходинку в турнірній таблиці.

МанЮнайтед виграв лише одну з останніх 7 ігор АПЛ. "Червоні дияволи" набрали 50 очок і розділяють 6-7 місця з Ньюкаслом у турнірній таблиці.

Ілля Забарний зіграв весь матч. Оцінка від Sofascore - 6.7.

Забарний у нинішньому сезоні зіграв за англійський Борнмут у 37 поєдинках та забив один гол.

Контракт українського захисника з клубом чинний до 30 червня 2028 року. Transfermarkt оцінює вартість Іллі у 28 мільйонів євро.