Гольова "злива" в Одесі: Олександрія у меншості ледь не відібрала очки у Чорноморця

677
0
0

У неділю, 7 квітня, Чорноморець в Одесі переміг Олександрію (3:2).

Гості потужно почали матч і класні моменти відкрити рахунок у матчі мали Калітвінцев і Кулаков.

В одній з атак одеситів, Брагару увірвався у штрафний майданчик суперників, але влучив у голкіпера Шевченка. На добиванні першим був Бойчук, який, незважаючи на наявність захисників, пробив влучно і вивів Чорноморець вперед.

Через декілька хвилин Шторгін увірвався до "карного" майданчика Олександрії та був збитий Кампушем. Арбітр спочатку показав португальцю жовту картку, але переглянувши VAR, вилучив його. До 11-метрової позначки підійшов Путря і подвоїв перевагу одеситів - 2:0.

Наприкінці першого тайму Єрмаков довів рахунок до розгромного, але за мить Шулянський вразив ворота господарів, повернувши інтригу у матч - 3:1.

На 52 хвилині Беляєв, скористався помилкою гравців Чорноморця, і зменшив відставання гостей - 3:2.

Навіть у меншості гості мали шанси зрівняти рахунок, але Варакута зумів більше не пропустити.

Завдяки цій перемозі Чорноморець набрав 29 очок і закріпився на 8 місці в УПЛ. Олександрія з 24 балами втратила шанс скоротити відставання від одеситів і залишилася на 11 сходинці турнірної таблиці.