Шахтар у Львові переміг Рух у ювілейному матчі Степаненка

448
0
0

"Шахтар" – "Рух" / Фото: ФК Шахтар

У неділю, 7-го квітня, Шахтар зустрічався з Рухом, у рамках матчу 23-го туру Української Прем'єр-ліги.

Гра відбувалася у Львові, на Арені Львів. Нагадаємо, що у першому колі Рух сенсаційно відібрав очки у донецької команди (1:1).

Вже на 8 хвилині Траоре і Зубков класно вивели Бондаренка на ударну позицію й Артем більярдним ударом вивів "гірників" уперед.

На 16 хвилині Бондаренко отримав м'яч на своїй половині поля, пройшов до воріт Руху і дальнім пострілом оформив дубль.

Здавалося б львів'яни посиплються, але вони навпаки зібралися і проявили характер. Таллес на 36 хвилині у штрафному майданчику Шахтаря отримав передачу, фінтом позбувся опіки Степаненка та ефектно пробив під хрестовину, відновивши інтригу у матчі - 2:1.

Далі зі штрафного міг забивати Судаков, але голкіпер Руху врятував.

На 76 хвилині Іраклі Азаров прорвався лівим флангом і потужно пробив по воротах львів'ян, голкіпер здійснив сейв, але першим на добиванні був Зубков, який відзначився переможним голом у воротах Руху - 3:1.

Ця гра стала ювілейною 500 у клубній кар'єрі Тараса Степаненка. Він став п'ятим за роки Незалежності футболістом який досяг цього рубежу.

Степаненко відіграв 417 матчів за Шахтар та 83 – за запорізький Металург.

Завдяки цій перемозі "гірники" набрали 49 очок і стали одноосібними лідерами в УПЛ. Рух має у своєму активі 39 балів і посідає 5 місце в турнірній таблиці.