Манчестер Юнайтед зіграв у бойову нічию з Ліверпулем

382
0
0

Getty Images/Global Images Ukraine

У неділю, 7 квітня, Манчестер Юнайтед на легендарному стадіоні Олд Траффорд приймав Ліверпуль, в центральному матчі 32-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Команда Юргена Клоппа відкрила рахунок у матчі у середині першого тайму. На 23-й хвилині Луїс Діас розстріляв ворота Онани після передачі Дарвіна Нуньєса.

"Червоні дияволи" змогли відновити рівновагу на 50-й хвилині, коли Бруну Фернандеш скористався помилкою Джарелла Кванса і дальнім ударом "нокаутував" голкіпера Ліверпуля - 1:1.

На 67-й хвилині Коббі Мейну з меж штрафного прицільно пробив у дальню "дев'ятку" воріт Келлехера - 2:1.

Справжнє свято могло бути сьогодні у "червоних дияволів", але Ліверпуль заробив пенальті та на 84-й хвилині Мохамед Салах вправно його реалізував, зрівнявши рахунок у матчі. До кінця гри глядачі більше голів не побачили — бойова нічия 2:2.

Зараз у Ліверпуля 71 бал і 2 місце в АПЛ, у лідера Арсеналу теж 71 пункт у "скарбничці". Шалена боротьба за чемпіонство триває.

Манчестер Юнайтед має у своєму активі 49 балів і знаходиться на 6 сходинці у турнірній таблиці.