Арсенал із Зінченком у старті переміг Брайтон Де Дзербі

Субота, 06 квітня 2024, 21:31
450
0
0

У суботу, 6 квітня, в матчі 32 туру англійської Прем'єр-ліги Брайтон на стадіоні Амекс приймав Арсенал.

Олександр Зінченко, вдруге поспіль вийшов у стартовому складі "канонірів" і на 72-й хвилині був замінений на Томіясу.

На 33-й хвилині Арсенал заробив пенальті і Букайо Сака відкрив рахунок у матчі, розвівши голкіпера і м'яча по різних кутах.

На 62-й хвилині Гаверц отримав простріл з правого флангу від Жоржинью і подвоїв перевагу "канонірів" випередивши трьох захисників і воротаря.

Під кінцівку матчу Леандро Троссард в контратаці вирвався на побачення з голкіпером Брайтона і ефектно його перекинув, довівши рахунок у матчі до розгромного - 0:3.

Український захисник у цьому сезоні одягнув футболку Арсенала у 31 матчі у всіх турнірах. В активі Олександра один гол, та 2 гольові передачі.

Transfermarkt оцінює вартість Зінченка у 42 мільйони євро.

Арсенал, завдяки сьогоднішній перемозі, набрав 71 бал і піднявся на перше місце в АПЛ. Брайтон із 43 очками посідає 9 сходинку у турнірній таблиці.

У вівторок, 9 квітня, у наступному матчі "каноніри" вдома зіграють проти Баварії в рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів.