Бенфіка вирвала нічию у Спортінга, але покинула Кубок Португалії. Відома оцінка Трубіна

Середа, 03 квітня 2024, 00:44
372
2
0

2 квітня відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу кубка Португалії між Бенфікою та Спортінгом. "Орли" зіграли внічию 2:2, але покинули турнір.

Першого голу в матчі довелось чекати цілий тайм. Відкрити рахунок у матчі Спортінг зумів аж на 47 хвилині матчу. Мортен Х'юлманд потужним дальнім ударом відправив м'яч у сітку воріт. Бенфіка змогла швидко відігратись: на 53 хвилині Отаменді зрівняв рахунок після передачі Нереса. Команди не збавляли темп і вже на 55 хвилині Паулінью знову вивів Спортінг вперед. На 64 хвилині Рафа Сілва знову подарував господарям надію, бодай на овертайми, знову відновивши паритет на табло. Однак, дива не сталось і Спортінг все ж втримав нічию, та за підсумками двох матчів крокує у фінал.

Український голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін зіграв повний матч та здійснив 2 сейви. Оцінка від Sofascore - 6.9.