379
2
0

2 квітня відбулися матчі 31-го туру АПЛ.

Борнмут з українським захисником Іллею Забарним мінімально переміг Крістал Пелас з рахунком 1:0. Єдиний гол на 79-й хвилині забив Джастін Клюйверт. У "орлів" на 45+1-й хвилині був скасований забитий м'яч Еберечі Езе через офсайд.

Забарний провів на полі весь матч. Портал Sofascore поставив українцю оцінку 7.1.

Після 30-ти зіграних матчів Борнмут йде на 11 місці і має  в активі 41 очко. Крістал Пелас після аналогічної кількості зіграних поєдинків набрав 30 очок і йде 14.

Борнмут: Нето — Сміт (Ааронс, 90), Забарний, Келлі, Уаттара (Керкез, 63) — Біллінґ (Клюйверт, 64), Кук — Таверньє, Скотт (Семеньйо, 46), Крісті — Соланке (Унал, 90)

Крістал Пелас: Гендерсон — Муньйос, Уорд, Андерсен, Мітчелл — Г'юз (Озо, 70), Лерма, Уортон (Едуар, 86) — Езе, Матета, Айю (Шлупп, 70)