Евертон, завдяки сейву Миколенка, вирвав нічию у матчі з Ньюкаслом

347
2
0

2 квітня Ньюкасл вдома приймав Евертон в рамках 31 туру АПЛ.

Початок матчу був рівним. Команди обмінялись небезпечними моментами, але відкрити рахунок ніхто не зміг. Однак на 15-ій хвилині Ісак, після чудової передачі Барнса, прибрав декількох захисників у штрафному майданчику і пробив у дальній кут. Пікфорд був безсилим — 1:0.

У другому таймі "сороки" подвоїли перевагу на 58-ій хвилині завдяки зусиллям Берна, але після перегляду ВАР арбітр скасував гол. На 68-ій хвилині Віталій Миколенко здійснив потужний сейв з лінії воріт та врятував гостей від пропущеного мʼяча. На 85-ій хвилині ВАР знову зіграло на користь гостей. Цього разу після перегляду повтору суддя призначив пенальті у ворота Ньюкасла, яке реалізував Калверт-Льюїн — 1:1. Після цього команди не забивали.

Таким чином "іриски" продовжили свою безвиграшну серію до 13 матчів.

Український захисник Віталій Миколенко провів на полі весь матч та отримав від Sofascore найвищу оцінку серед польових гравців Евертона — оцінку 7,3.

Ньюкасл: Дубравка — Крафт, Берн,Шер, Голл (Дамметт, 79) — Лонґстафф, Ґімараес, Андерсон (Уіллок, 71) — Мерфі, Ісак, Барнс

Евертон: Пікфорд — Ґодфрі (Коулман, 90), Тарковскі, Брентуейт, Миколенко — Янґ, Онана (Ґарнер, 61), Ґейє (Шерміті, 82), Макніл — Дукуре (Ґомеш, 61) — Бету (Калверт-Льюїн, 61)