Мбаппе розлютився, коли Енріке вирішив його замінити у матчі з Марселем (+ВІДЕО)

Понеділок, 01 квітня 2024, 10:55
640
0
0

Нападник Парі Сен-Жермен Кіліан Мбаппе не зміг приховати свого розчарування, коли його замінив Луїс Енріке під час поєдинку в Марселі. Парижани перемогли з рахунком 0:2.

Французький форвард був капітаном команди протягом години в матчі, який незабаром перетворився на запеклу боротьбу між двома суперниками з Ліги 1. Але, як це було прийнято в останні тижні, Мбаппе був замінений Луїсом Енріке на 64-й хвилині. 25-річний гравець виглядав явно роздратованим таким рішенням, коли він під дощем сходив з поля Оранж Велодрому.

Ця заміна відповідає аналогічній тенденції останніх тижнів на клубному рівні. Мбаппе був вилучений у матчах Ліги 1 проти Ренна та Монако, причому в останньому з них він провів лише 45 хвилин, після чого з незрозумілих причин залишив своїх товаришів по команді, щоб сидіти на трибунах разом зі своєю матір'ю.