Дженоа Маліновського зіграла внічию з Фрозіноне, а Торіно в битві за єврокубки здолав Монцу

407
0
0

фото Getty Images

В суботу, 30 березня, о 16:00 в Серії А стартувало одразу 2 матчі. У першому з них Дженоа зіграла внічию з Фрозіноне, а в битві претендентів на єврокубків Торіно здолав Монцу.

У Генуї все проходило за сценарієм господарів, які відкрили рахунок на 30-й хвилині, коли Гудондссон реалізував пенальті, яке сам же і заробив. А після цього Фрозіноне додав та ще до перерви зумів зрівняти рахунок. Це Реньєр замкнув фланговий простріл Зортеа. А в другій половині матчу гра вирівнялась і ризику стало менше, що в підсумку призвело до нічиєї.

Руслан Маліновський по перерві вийшов на заміну та був досить активним, але травмувався та був вимушено замінений на 63-й хвилині. За той час, який українець провів на полі статистині портали  Sofascore та WhoScored оцінили його виступ в 6.9 та 6.3 бали відповідно.

Серія А, 30 тур

Дженоа 1-1 Фрозіноне

Голи: Гудмондссон, 30' (пен) - Реньєр, 36'

В той же час Торіно та Монца робили все аби не програти та не надто ризикували, що робило матч невидовишним. Але це було в першому таймі, а вдругій половині гри Торіно заграло активніше і це вилилось у зароблене пенальті, яке на 70-й хвилині реалізував Санабрія. А ще через 2 хвилини Пессіна отримав другу жовту картку та достроково покинув поле. Після чого Торіно спокійно довів матч до перемоги.

Торіно 1-0 Монца

Голи: Санабрія, 69' (пен)

Вилучення: - Пессіна, 72'

Зазначимо, що після цих матчів Торіно піднявся на восьме місце в турнірній таблиці, наздогнавши за очками Наполі. Інші ж команди залишились на своїх місцях.

10 років тому українські фанати заспівали світовий хіт "**** - уйло" (+ВІДЕО)