Квасниця: Треба продовжувати плідно працювати

323
0
0

фото ФК Рух

Один з лідерів Руха Ілля Квасниця в етері UPL.TV поділився враженнями від забитого голу та перемоги над Металістом 1925 (4-1).

"Головне, що вдалося перемогти. Можливо, другий тайм ми зіграли гірше, ніж першу половину матчу, але вилучення внесло корективи у нашу гру. Добре, що змогли забити чотири голи в першому таймі і спокійно довести справу до кінця".

"Ми багато працюємо на тренуваннях, награємо як позиційну атаку, так і контратаки, тож нічого дивного, що сьогодні Рух реалізував свої моменти і швидко забезпечив собі велику перевагу у рахунку. Щодо свого голу, то Євгеній Пастух віддав хорошу передачу, я вискочив віч-на-віч та забив.

Приємно здобувати такі перемоги і хочеться продовжувати так й надалі. В УПЛ немає зараз легких суперників, тож не можна збавляти обертів, а треба продовжувати плідно працювати", - сказав вінгер Руха.

Зазначимо, що гол у матчі з Металістом 1925 став сьомим для Квасниці в поточному сезоні. Також на рахунку 20-річного футболіста 6 асистів.