П'ятниця, 08 березня 2024, 23:55
223
1
0

Завершився матч 28-го туру італійської Серії А між Наполі та Торіно. Зустріч відбулася на стадіоні Дієго Армандо Марадона в Неаполі.  Команди зіграли внічию — 1:1.

Перший гол був забитий на 61-й хвилині, коли грузинський нападник Наполі Хвіча Кварацхелія відкрив рахунок і вивів свою команду вперед. Кілька хвилин потому парагвайський нападник Торіно Антоніо Санабрія врівняв рахунок, забивши гол ударом через себе.

Наполі розташовується на сьомому місці в турнірній таблиці Серії А, набравши 44 очки в 28 проведених матчах. Торіно знаходиться на 10-й позиції, здобувши 38 очок після аналогічної кількості матчів.