Юнацька збірна України стартувала у кваліфікації до Євро-2024 з перемоги над Грецією

Середа, 06 березня 2024, 17:37
545
0
0

фото УАФ

Сьогодні, 6 березня, Юнацька збірна України стартувала в еліт-раунді кваліфікації до Євро-2024 (U-17).

Нагадаємо, що в еліт-раунді "синьо-жовті" потрапили до групи 4 разом зі збірними Греції, Швейцарії та Словаччини, а всі матчі міні-турніру проходять у Греції.

Українцям випало стартували в еліт-раунді якраз матчем проти господарів, які краще провели перший тайм матчу, але забити в ньому не змогли. Натомість підопічні Юрія Мороза додали у другій половині гри, що призвело до вилучення у складі суперника на 51-й хвилині. Після цього українці повністю заволоділи інціативою, що вилилось у 2 голи наприкінці матчу - відзначились Редушко з гри та Богданов з пенальті.

Євро-2024 (U-17). Еліт-раунд відбору. Група 4

Греція (U-17) 0-2 Україна (U-17)

Голи: Редушко, 75', Богданов, 80' пен.

Вилучення: Мокріс, 51' 2ЖК

Зазначимо, що в іншому матчі нашої групи Словаччина перемогла Швейцарію з рахунком 2-1.

У фінальну стадію за підсумками березневих матчів вийдуть 8 переможців груп еліт-раунду відбору та 7 володарів других місць із найкращими результатами. Також до них приєднається країна-господар - Кіпр.