Шахтар переміг Кривбас: господарі забили більше

Неділя, 03 березня 2024, 20:00
268
0
0

Шахтар здобув впевнену перемогу над Кривбасом з рахунком 5:2 у матчі 19 туру Української Прем'єр-ліги, який відбувся 3 березня на стадіоні Арена Львів.

"Гірники" одразу захопили ініціативу і вже на 9-й хвилині відкрили рахунок завдяки голу Юхима Коноплі. Кривбас зумів відігратися на 20-й хвилині завдяки голу Принца Аду, але Шахтар ще до перерви знову вийшов вперед - відзначився Дмитро Криськів.

У другому таймі "гірники" остаточно доломили опір суперника. На 69-й хвилині гол забив Артем Бондаренко, а на 85-й - Дмитро Криськів забив свій другий гол. У матчі не обійшлося без вилучення, на початку другого тайму Хрвоє Ілич отримав червону картку. Але Кривбас зумів відповісти одним голом - на 86-й хвилині відзначився Тимур Стецьков. Остаточний рахунок у матчі встановив Лассіна Траоре, який забив у компенсований час.

Ця перемога дозволила Шахтарю підійнятися на 3-е місце в турнірній таблиці УПЛ. Кривбас опустивня на 2-ге місце.

Шахтар здобув впевнену перемогу над Кривбасом. "Гірники" домінували на полі протягом усього матчу і створили багато гольових моментів. Кривбас, на жаль, не зумів протистояти супернику.

Шахтар - Кривбас 5:2

Голи: Конопля 9, Криськів 23, 82, Бондаренко 68, Траоре 90+3 - Прінс 20, Стецьков 85
Вилучення: Іліч 56