Вівторок, 27 лютого 2024, 11:22
725
0
0

Уболівальники каталонської Жирони прокоментували гру українських легіонерів Артема Довбика та Віктора Циганкова в матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії проти Райо Вальєкано (3:0).

У понеділок, 26 лютого, Жирона розгромила Райо Вальєкано (3:0) у матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії.

Також у поєдинку взяли участь два українські легіонери каталонського клубу – нападник Артем Довбик, що провів на полі 73 хвилини та півзахисник Віктор Циганков, який відзначився забитим м'ячем та зійшов з поля на 89-й хвилині гри.

Фанати Жирони і інші іспанські вболівальники висловили своє розчарування з приводу гри 26-річного форварда, який не забиває вже протягом чотирьох матчів чемпіонату Іспанії.

«Це не наш Довбик...», «На мою думку, він переоцінений гравець», «Це був не найкращий день Довбика...», «Я очікував більшого від Довбика, він дійсно міг забити кілька голів».

Водночас Циганков, який забив у другому матчі поспіль, отримав схвальні відгуки від уболівальників:

«Циганков з внутрішньої сторони надавав сенс кожній атаці», «Савіньо та Циганков – найкращі вінгери, які, без сумніву, грали за Жирону», «Я б сказав, що Циганков футболіст з великої літери! Найвищий рівень!».

Жирона Довбика та Циганкова розгромила Райо Вальєкано. Відомі оцінки українців (+відео)