Субота, 24 лютого 2024, 08:49
440
0
0

Вчора, 23 лютого, у рамках 23-го туру німецької Бундесліги Баєр приймав Майнц. Матч розпочався о 21:30 за київським часом на БайАрені в Леверкузені.

Вже за 3 хвилини від початку матчу леверкузенці відкрили рахунок. Джака отримав м'яч на межі штрафного майданчика та легко пробив у сітку. Проте не довго Баєр переважав у рахунку. Через 5 хвилин після Джаки Домінік Кор (Майнц) відповів тим самим.

Увесь перший та половину другого таймів Баєр намагався дотиснути суперника. І на 68 хвилині господарям це вдалось: Роберт Андріх скористався неуважністю голкіпера і відправив мʼяч у ворота. На 79 хвилині Джессік Нганкам (Майнц) грубо сфолив. Спершу арбітр дав лише жовту картку і гравець видихнув з полегшенням. Проте суддя вирішив переглянути VAR і нагородив Нганкама червоною.

Баєр став першою німецькою командою в історії, яка не програє 33 матчі поспіль у всіх турнірах. Попередній рекорд належав Баварії, яка мала серію з 32-х поєдинків без поразок.

Баєр - Майнц 2:1

Голи: Баєр: 3ʼ Джака Р., 68ʼ Андріх Р.

Майнц: 8ʼ Кор Д.

Червона картка: 80ʼ Нганкам Дж. (Майнц, грубий фол).