П'ятниця, 23 лютого 2024, 08:23
698
0
0

22 лютого французький Марсель приймав український Шахтар в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Матч розпочався о 22:00 за київським часом на арені Стад Велодром у Марселі.

Шахтар отримав пенальті вже на 12 хвилині. Георгій Судаков реалізував його після того, як Жонатан Клосс (Марсель) зіграв грубо. Проте вже на 23 хвилині Пʼєр-Емерік Обамеянг зрівняв рахунок. На 51 хвилині першого тайму на думку гравців Марселя один із футболістів Шахтаря зіграв рукою у штрафному майданчику. Але арбітр після перегляду VAR пенальті не призначив.

Та, аж на 74 хвилині Ісмаїла Сарр (Марсель) знайшов вільну зону в штрафному майданчику та точним ударом спрямувавши м'яч у нижній правий кут воріт. А на 81 хвилині Жоффре Кондогбія вирішив добити Шахтар, відправивши м'яч у лівий нижній кут воріт. Матч завершився з рахунком 3:1.

Марсель - Шахтар 3:1

Голи: Марсель: 23ʼ Обамеянг П., 74ʼ Сарр І., 81ʼ Кондогбія Ж.

Шахтар: 12ʼ (п) Судаков Г.