Голасо: Віктор Циганков зрівняв рахунок у матчі з Атлетіком

Понеділок, 19 лютого 2024, 23:09
835
0
0

У понеділок, 19-го лютого, відбувається матч 25-го туру іспанської Ла Ліги, в якому Атлетік приймає Жирону.

Гра відбудеться в Більбао на стадіоні Сан-Мамес. Головний тренер Жирони Мічел Санчес у стартовому складі випустив на поле відразу двох українців: Артема Довбика та Віктора Циганкова.

Уже на 2-й хвилині гри Атлетік відкрив рахунок у матчі, завдяки точному удару Беренгера (1:0). Ще в першому таймі обидві команди могли забивати, але глядачі голів не побачили. У Жирони двічі вразити ворота суперників у першій половині зустрічі міг Віктор Циганков, але змарнував свої шанси.

На 49-й хвилині Віктор Циганков все ж забив. Після передачі Івана Мартіна він влучно пробив у нижній лівий кут воріт Атлетіка і зрівняв рахунок у матчі (1:1).