Чотири гравці Ліверпуля забили 10, або більше голів у поточному сезоні

264
0
0

фото Getty Images

У суботу, 17 лютого, Ліверпуль в рамках 25-го туру АПЛ розгромив у виїздному матчі Брентфорд (4-1) та закріпився на першій сходинці в турнірній таблиці чемпіонату.

У цьому матчі четвертий гол у сітку воріт "бджіл" відправив Коді Гакпо. Цей гол став 10-м для нідерландського атакувального гравця Ліверпуля. Таким чином від приєднався до Нуньєса, Салаха та Жоти, які вже мають 10+ голів у всіх турнірах турнірах.

Двоє з них відзначились і в цьому матчі. Нуньєс відкрив рахунок у грі, записавши на свій рахунок вже 14-й гол у поточному сезоні. Салах вийшов на заміну походу першого тайму, через травму Жоти і в середині другої 45-хвилинки довів рахунок до розгромного, забивши 20-й гол у цьому сезоні. Жота ж має в своєму доробку 14 голів.

Зазначимо, що Ліверпуль став першим клубом АПЛ в нинішньому сезоні, 4 гравці якого мають двозначну кількість голів.

У наступному турі команда Юргена Клоппа зіграє в середу, 21 лютого, проти Лутона, а після цього її чекає фінал Кубка ліги проти Челсі, який відбудеться на "Вемблі" у неділю 25 лютого.

Челсі Мудрика відібрав очки в лідера АПЛ (+відео)