Неділя, 11 лютого 2024, 21:46
275
1
0

Сьогодні, 11-го лютого, відбувся матч 24-го туру іспанської Ла Ліги, в якому зійшлися Севілья та мадридський Атлетіко. Команди грали на стадіоні Рамон Санчес Пісхуан у Севільї.

Єдиний гол у матчі забили господарі. На 15-ій хвилині вдалось відзначитись Ісааку Ромеро. В обидвох команд вистачало моментів, аби забивати ще, але підводила реалізація.

У поточному сезоні команди зустрічалися в рамках 4-го туру іспанської Ла Ліги. Ця гра відбулася 23-го грудня 2023 року і завершилася перемогою мадридської команди з рахунком 1:0. Крім того, вони зіграли між собою у чвертьфіналі Кубка Іспанії з футболу. Матч також завершився перемогою Атлетіко з рахунком 1:0.

Після 24-ох турів Чемпіонату Іспанії Атлетіко здобув 48 очок і займає четверте місце в турнірній таблиці. Севілья після такої ж кількості матчів у Ла Лізі набрала 23 очки і розташувалась на 15-й сходинці.