Хет-трик Фодена: МанСіті переміг Брентфорд українця Ярмолюка

Понеділок, 05 лютого 2024, 23:53
476
0
0

У понеділок, 5 лютого, відбувся матч 23-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому Брентфорд програв Манчестер Сіті.

Український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк розпочав гру в запасі і вийшов на поле на 76-й хвилині. Проте доля матчу вже була вирішена.

У першому таймі команди обмінялися голами. У господарів рахунок у матчі відкрив на 21-й хвилині, а в гостей на 45+3 хвилині Фоден забив гол у роздягалку (1:1).

Після перерви Фоден забив ще двічі, оформивши хет-трик, і встановив остаточний рахунок у матчі - 3:1 на користь "містян".

У підсумку МанСіті набрав 49 очок і розділяє 2-3 місця в АПЛ з Арсеналом. Лідер чемпіонату Ліверпуль має на 2 бала більше.

Брентфорд у цьому сезоні завоював 22 очка і посідає 15 місце в турнірній таблиці.