Четвер, 01 лютого 2024, 00:28
346
0
0

У середу, 31 січня, відбувся матч 22 туру англійської Прем'єр-ліги, в якому Ліверпуль приймав Челсі.

Український півзахисник "синіх" Михайло Мудрик розпочав гру у запасі і вийшов відразу після перерви.

"Мерсисайдці" потужно розпочали гру в першому таймі і відзначилися двічі. Спочатку Бредлі асистував Діогу Жоті, а потім забив і сам - 2:0 після першого тайму.

На 65-й хвилині Собослаї збільшив перевагу Ліверпуля - 3:0. Далі ініціативу перехопив Челсі і Нкунку відновив інтригу в матчі.

Ще в одному епізоді Мудрик асистува на Нкунку, якого підкосили у штрафному майданчику. Арбітр мав 100% призначити пенальті, але "закрив очі" на цей епізод, VAR теж наче осліп, хоча постійні повтори демонстрували правомірність одинадцятиметрового удару і мало бути пенальті, і - 3:2.

На 79-й хвилині Діас довів рахунок до розгромного 4:1.

На даний момент Ліверпуль лідирує в АПЛ, випереджаючи Манчестер Сіті та Арсенал на 5 балів. Челсі займає 10-е місце з 31 балом в активі.

У наступному турі Ліверпуль, 4 лютого, на виїзді зіграє з Арсеналом, а Челсі вдома прийматиме Вулвергемптон.