Динамо виходить на ринок: кияни хочуть закрити дві ключові позиції

Автор: Василь Соколик |
Неділя, 28 червня 2026, 21:24

фото: https://www.instagram.com/fc_dynamo_kyiv/

Київське Динамо, схоже, не збирається обмежуватися одним підписанням під час літнього трансферного вікна.

За інформацією Telegram-каналу «Микола Скірович», після завершення переходу П’єра Мунгенге столичний клуб планує посилити склад ще щонайменше двома футболістами. Йдеться про підписання захисника та опорного півзахисника.

Повідомляється, що необхідність додаткового підсилення пов’язана з кадровими втратами через травми Владислава Захарченка та Миколи Михайленка. Саме тому керівництво та тренерський штаб шукають варіанти для зміцнення цих позицій перед стартом нового сезону.

Для Динамо літня трансферна кампанія має особливе значення після непростого сезону. Минулого чемпіонату кияни фінішували четвертими в УПЛ, але зуміли завершити рік із трофеєм, вигравши Кубок України.

Читайте також:

Гравець збірної України опинився під хвилею критики після переходу в новий клуб (+ФОТО

Дембеле зробив гучну заяву після виходу Франції до плейоф ЧС-2026

Одразу два рекорди на ЧС: Де Брюйне увійшов до історії бельгійського футболу

У Бенфіці висловилися про Судакова після неоднозначного сезону