Ексдружина легенди Динамо зробила відверту заяву про шлюб Шевченка

Автор: Аліна Тимченюк |
Неділя, 28 червня 2026, 20:23

фото: https://www.instagram.com/andriyshevchenko/

Колишня дружина ексзахисника київського Динамо Владислава Ващука Маргарита Січкар поділилася своїм баченням сімейного життя президента УАФ Андрія Шевченка та його дружини Крістен Пазік.

У коментарі журналісту Дмитру Гордону вона припустила, що в цьому шлюбі ключова роль нібито належить саме дружині колишнього форварда.

Січкар заявила, що Пазік ще до знайомства з Шевченком, на її думку, мала чітке розуміння власних цілей і була добре інтегрована в певне коло спілкування.

«Не він обирав, а його обрали. Вона дуже сильна, знає, чого хоче, і вміє контролювати ситуацію», – передає позицію Січкар джерело.

Водночас варто нагадати, що Шевченко та американська модель Крістен Пазік познайомилися у 2001 році в Мілані, а шлюб оформили у 2004-му. Весілля пройшло у закритому форматі без публічності.

Пара виховує чотирьох синів. Найстарший – Джордан (2004), далі Крістіан (2006), який займається футболом у системі англійського Вотфорда, а також має досвід виступів за юнацькі збірні України. Молодші сини – Олександр (2012) та Райдер-Габріель (2014).

Наразі Андрій Шевченко працює президентом Української асоціації футболу, а раніше очолював збірну України та клубний Дженоа.

Читайте також:

Гравець збірної України опинився під хвилею критики після переходу в новий клуб (+ФОТО

Дембеле зробив гучну заяву після виходу Франції до плейоф ЧС-2026

Одразу два рекорди на ЧС: Де Брюйне увійшов до історії бельгійського футболу

У Бенфіці висловилися про Судакова після неоднозначного сезону