Після краху Ворскли: гравці знайшли нові команди

Автор: Уляна Озюк |
Субота, 27 червня 2026, 18:57

фото: https://www.instagram.com/fcvp.official

Чотири футболісти полтавської Ворскли тренуються у складі ЮКСА. Йдеться про Михайла Шершня, Максима Андрущенка, Кирила Лавуту та Івана Поцхерію.

Ще один гравець полтавського клубу, Владислав Самотюк, продовжить кар’єру в Куликові-Білці, яка підвищилася до Першої ліги.

Раніше Ворскла через фінансові труднощі відмовилася від участі у перехідних матчах за право зберегти місце у Першій лізі та втратила професійний статус.

Зауважимо, що в сезоні 2025/26 команда посіла 14-те місце у Першій лізі з 30 очками, граючи після вильоту з УПЛ у кампанії 2024/25.

Джерело: UA-Football

Читайте також:

Шахтар забрав лідера ЛНЗ: тренер вперше розкрив подробиці угоди

Одноклубник Неймара у сфері інтересів Шахтаря: клуб зробив пропозицію

Вернидуб націлився на колишнього підопічного: деталі трансферу

Трансфер у Полісся зірвався: український гравець залишився за кордоном