Масовий відхід із Ворскли: клуб спорожнів після рішення УАФ

Автор: Уляна Озюк |
П'ятниця, 26 червня 2026, 21:58

фото: https://www.instagram.com/fcvp.official

Полтавська Ворскла фактично припинила існування у нинішньому вигляді після втрати ліцензії на сезон-2026/27. Через фінансові проблеми всі футболісти клубу отримали статус вільних агентів і залишили команду.

Атестаційний комітет УАФ відмовив Ворсклі у видачі ліцензії через наявну заборгованість, яка, за наявною інформацією, становить близько 3,5 мільйона умовних одиниць. У результаті клуб залишився без складу, а гравці вже почали шукати нові команди.

За інформацією джерел, захисником Тарасом Дмитруком цікавляться Олександрія, Епіцентр та Верес. Також найближчим часом із новими клубами можуть визначитися Максим Андрущенко, Михайло Шершень, Вадим Червак, Артем Байдал і Владислав Семотюк.

Без роботи залишився і головний тренер Валерій Куценко.

«Зараз перебуваю вдома, проводжу час із родиною. Є певні варіанти, але поки рано про щось говорити. До гравців є інтерес з боку клубів УПЛ і Першої ліги», – сказав Куценко.

Додамо, що в сезоні 2025/26 Ворскла посіла 14-те місце у Першій лізі, набравши 30 очок. Полтавський клуб виступав у дивізіоні після вильоту з УПЛ за підсумками кампанії 2024/25.

Джерело: Meta.ua

Читайте також:

Європейський клуб виставив серйозний цінник на українського легіонера – ним цікавиться Полісся

Динамо не купило гравця за 150 тисяч: тепер він грає на ЧС

Бразилія подала протест до ФІФА через скандальне рішення суддів у матчі з Шотландією

Кабо-Верде – Саудівська Аравія: прогноз Конкурента на матч 3-го туру Чемпіонату світу групи H, 27 червня 2026