Динамо не купило гравця за 150 тисяч: тепер він грає на ЧС
Фото: ФК Динамо Київ
Відомий журналіст Михайло Співаковський висловив різку критику щодо трансферної стратегії київського Динамо. У випуску на YouTube-каналі «Взбірна» експерт пригадав історію з переглядом у київському клубі захисника збірної ПАР Іме Окона, якого кияни свого часу не наважилися придбати.
Співаковський переконаний, що клуб припустився стратегічної помилки, відмовившись від підписання гравця за 150 тисяч доларів, оскільки зараз він демонструє рівень гри, що дозволяє йому стабільно виходити у стартовому складі своєї національної команди на Чемпіонаті світу.
«Треба було купувати Іме Окона за 150 000 доларів. А скупий платить навіть не двічі, скупий просто потім не має шансу. У другому турі він зіграв гірше, так, але в першому... Людина грає на чемпіоті світу в основному складі своєї команди. Як на мене, це вже показник», — заявив журналіст.
Іме Окон протягом останнього сезону провів 25 офіційних матчів, у яких відзначився двома забитими м'ячами. Успішні виступи на клубному рівні дозволили йому закріпитися в лавах збірної ПАР, де він отримав практику на турнірі світового масштабу.
Читайте також:
Лунін визначився з майбутнім у Реалі: воротар ухвалив остаточне рішення
Динамо розпочало переговори щодо продажу Пономаренка: названо клуб
Повністю покарання не уникнути: експерт виніс вердикт у справі Мудрика
Жозе Моурінью відверто розповів про причини свого повернення в Реал