Жорсткий вердикт Де Дзербі: ексгравець Шахтаря не потрібен Тоттенгему

Середа, 24 червня 2026, 22:58

фото: https://www.instagram.com/manorsolomon

Вінгер Тоттенгема Манор Соломон, який раніше виступав за Шахтар, не входить у плани лондонського клубу на майбутній сезон.

Минулий сезон 26-річний футболіст провів в оренді: першу частину – у Вільярреалі, другу – у Фіорентині.

Влітку Соломон розраховував повернутися до Тоттенгема та закріпитися в основі, однак, за інформацією джерела, головний тренер Роберто Де Дзербі повідомив гравцю, що клуб не розраховує на нього та шукає варіанти продовження кар’єри в іншій команді.

Додамо, що Соломон приєднався до Тоттенгема у 2023 році на правах вільного агента після відходу з Шахтаря. Відтоді він провів лише 6 офіційних матчів за лондонський клуб.

Джерело: Football London

Читайте також:

Європейські клуби полюють на нападника Динамо

Форвард із ПСЖ у Динамо: як Забарний вплинув на трансфер

Моурінью пояснив, чому повернувся до Реала: справа не лише у футболі

Спірний момент у матчі Англії: Беллінгем обійшов нове правило ФІФА