Зорі вдався вражаючий камбек у спарингу з одним із лідерів чемпіонату Польщі

570
0
0

фото ФК Зоря

У середу, 31 січня, Зоря в рамках зимових зборів у Туреччині зіграла товариський матч із польською Ягеллонією, яка нині посідає друге місце в польській Екстраклясі.

Перший тайм гри ознаменувався великою кількістю боротьби та лише одним взяттям воріт. На 30-й хвилині голом відзначився ангольський нападник білостокців Пулулу.

У другій половині гри гра була більш відкритою, завдяки чому команди почали створювати більше гостроти поблизу воріт одна одної. У підсумку це вилилось у забиті голи від обох команд. На 64-й хвилині Калісканер подвоїв перевагу поляків. І тут, здавалося б, доля матчу була вирішена, але Зорі вдалось забити 2 голи за 3 хвилини. Відзначились Яцик та Мишньов. А ще через кілька хвилин Ягелонія заробила пенальті, удар з якого парирував Сапутін, зберігши рівний рахунок на табло.

Зоря 2-2 Ягеллонія Білосток (Польща)

Голи: Яцик, 74', Мишньов, 77', - Пулулу, 30', Калісканер, 64'

Зазначимо, що це був другий спаринг Зорі на цих зимових зборах. Раніше "чорно-білі" поступились іншій польській команді - Краковії (0-2).