Кадрова перебудова в Гданську: Лехія попрощалася з українськими легіонерами
фото: ФК Лехія Гданськ
Лехія ухвалила рішення щодо майбутнього українських легіонерів після вильоту з Екстракляси.
Гданський клуб офіційно оголосив про відхід кількох футболістів, серед яких опинилися Богдан Сарнавський, Максим Дячук та Антон Царенко. Голкіпер залишає команду у статусі вільного агента, тоді як Дячук і Царенко повернуться до київського Динамо після завершення терміну оренди.
Також Лехія припинила співпрацю з Мілошем Калухором, Матейом Родіном, Олександром Чірковічем та Алексом Паульсеном.
Виступи українців не допомогли клубу з Гданська зберегти місце в еліті польського футболу. За підсумками сезону 2025/26 Лехія фінішувала 16-ю в Екстраклясі, набравши 38 очок у 34 турах, і залишила найвищий дивізіон.
Царенко провів за Лехію вісім поєдинків і записав до свого активу одну результативну передачу. Дячук взяв участь у 28 матчах, відзначившись двома голами та одним асистом, а Сарнавський провів лише один матч, в якому пропустив два м'яч.
Джерело: Lechia Gdańsk
Читайте також:
Екснападник збірної України опублікував фото з російським футболістом (+ФОТО)
На прохання відомого тренера: титулований європейський клуб хоче підписати Довбика
Після років роботи: Зінченко оголосив про завершення співпраці з Passion UA
Полісся хоче повернути українського легіонера в УПЛ, але має конкурента з Польщі