Трилер у Ла Лізі: Барселона і Вільярреал забили 8 голів на двох

Субота, 27 січня 2024, 21:34
384
0
0

У суботу, 27 січня, в матчі 22-го туру Ла Ліги Барселона вдома на Олімпійському стадіоні приймала Вільярреал.

Гості на 54-й хвилині матча вигравали 0:2, завдяки голам Морено і Ахомаш.

Далі каталонці прокинулись і перевернули гру з ніг на голову. Спочатку глядачі побачили голи Гюндогана та Педрі, а на 71-й хвилині автогол Байі допоміг каталонцям вийти уперед 3:2.

Проте, на 84-й хвилині Гуедеш зрівняв рахунок у матчі. У компенсований час до другого тайму Вільярреал забив двічі, завдяки точним ударам Серлота та Моралеса. У підсумку Барселона програла 3:5.

Зараз каталонці мають у своєму активі 44 очка та займають 3 місце в чемпіонаті Іспанії, а Вільярреал, набравши 23 бала, знаходиться на 14 позиції в турнірній таблиці.

Ла Ліга. 22 тур

Барселона - Вільярреал 3:5 (0:1)

Голи: Гюндоган, 60, Педрі, 68, Байі, 71 (АГ) - Морено, 41, Ахомаш, 54, Гуедеш, 84, Серлот, 90+9, Моралес, 90+12

Евертон на останніх хвилинах поступився Лутон Тауну, на рахунку Миколенка автогол