Динамо знайшло нового захисника – кияни готові заплатити мільйони

Автор: Олександр Домальчук |
Понеділок, 11 травня 2026, 18:49

фото: ФК Динамо Київ

Динамо продовжує працювати над можливим посиленням складу перед сезоном 2026/27 та звернуло увагу на захисника Вольфсбергера Діабате Шейха.

За інформацією інсайдера Дмитра Пасічника, київський клуб уважно стежить за виступами івуарійця та розглядає його як один із варіантів підсилення оборони. Орієнтовна сума потенційного трансферу складає близько 2 мільйонів євро, і «біло-сині» готові заплатити такі кошти за футболіста.

Попри це, наразі Динамо ще не перейшло до стадії офіційної пропозиції, оскільки Шейх залишається лише одним із кандидатів на посилення складу під час літнього трансферного вікна.

Також зазначається, що агент захисника має хороші стосунки з власником київського клубу, що потенційно може позитивно вплинути на перебіг можливих переговорів.

22-річний Шейх відіграв 27 матчів у сезоні 2025/26, але не відзначився результативними діями. Його ринкова вартість становить 800 тисяч євро.

Джерело: Telegram

Читайте також:

 

Раптовий кадровий удар – Карпати залишилися без кількох лідерів

Один із найкращих бомбардирів УПЛ відмовився від переходу в Динамо – відома причина

Полісся веде пошуки нового воротаря – два варіанти вже зірвалися

Чому ЛНЗ не зміг стати чемпіоном України? Названо головні проблеми команди

Розкол у Реалі: роздягальня хоче позбутися Вальверде після скандальної бійки