Українська діаспора на вихід? Лехія готує масові зміни у складі
фото: https://www.instagram.com/maksdiachukk/
Українська присутність у гданській Лехії може суттєво скоротитися у літнє міжсезоння.
Клуб припинить співпрацю з голкіпером Богданом Сарнавським, який після завершення сезону 2025/26 отримає статус вільного агента. Півзахисник Антон Царенко повернеться до Динамо, звідки він виступає на правах оренди.
Невизначеною залишається доля іншого оборонця Максима Дячука, контракт якого також належить київському клубу. Водночас опорником Іваном Желізком активно цікавиться Шахтар, а Лехія розраховує отримати за нього щонайменше 6 млн євро.
У поточному сезоні українці мають різні ролі у Лехії. Найбільше матчів провели Желізко (28 ігор, 6 голів, 7 асистів) та Дячук (24 поєдинки, 1 м'яч, 1 результативна передача).
Натомість Царенко та Сарнавський виконують роль запасних виконавців. На рахунку півзахисника 5 матчів, тоді як воротар взяв участь лише в 1 зустрічі.
Джерело: Kanal Sportowy
Читайте також:
Агент Судакова розкрив деталі щодо реального стану футболіста
УЄФА зробила суддівське призначення на вирішальну гру Шахтаря проти Крістал Пелас
Новий етап після збірної України: Ребров веде переговори з іноземним клубом
Холодний прийом: Баварія поставила ПСЖ у незручне становище
Амбіції на чемпіонство: Полісся готується до масштабного підсилення складу