Гравець європейського клубу заявив про готовність до збірної України

Неділя, 03 травня 2026, 18:46

фото: https://www.instagram.com/ivanzhelizko

Півзахисник гданської Лехії Іван Желізко прокоментував можливість отримати виклик до збірної України з футболу.

Український хавбек, який проводить результативний сезон у чемпіонаті Польщі, оцінив власну готовність до переходу на рівень національної команди.

«Так, відчуваю готовність, але не було ніяких розмов та обговорень», – зазначив Желізко.

Футболіст виступає за Лехію з 2023 року, куди перебрався з Валмієра. У нинішньому сезоні він провів 30 матчів, забив шість м’ячів і віддав сім результативних передач.

Зазначимо, що раніше Желізко виступав за молодіжну збірну України та дійшов до півфіналу чемпіонату Європи 2023 року.

Джерело: Футбол 24

Читайте також:

Несподіваний фаворит: хавбек Динамо виділив одного з гравців Шахтаря

Різка реакція після матчу з Динамо: реакція тренера юнацького Шахтаря

Атака Шахтаря під питанням: експерт зробив відверту заяву

Шахтар під загрозою втрати гравця: престижний клуб підготував пропозицію