Не Трубіним єдиним. У Кубку Португалії відбулось українське дербі

364
0
0

фото Getty Images

В 1/8 фіналу Кубка Португалії головним протистоянням був матч Бенфіка - Брага (3-2), де у складі господарів зіграв Анатолій Трубін, а його команда пройшла далі.

Проте Трубін був не єдиним українцем, який зіграв на цій стадії націнального кубка. В іншій парі 1/8 фіналу зійшлись одразу 2 команду, в складі який є українці. Візела Ореста Лебеденка приймала Ароуку Богдана Мілованова. Обидва українські флангові захисники прийняли участь у цьому матчі.

Лебеденко вийшов на заміну по перерві та дограв до фінального свистка, а Мілованов відіграв повний матч.

Сама ж гра завершилась перемогою Візели, а долю поєдинку вирішив автогол, забитий центральним захисником Ароуки Ніно Галовічем на 74-й хвилині.

Кепа провалився в матчі проти Атлетіко. Лунін має грати у фіналі!

Джерело: Шахтар найближчим часом оформить перший зимовий трансфер