Рекордний вечір для Кіліана Мбаппе в Кубку Франції

Понеділок, 08 січня 2024, 09:27
299
0
0

Кіліан Мбаппе робить свою справу на полі в черговий рекордний вечір для капітана Франції. Цього разу нападник, народжений у Бонді, продовжує відзначатися у Кубку Франції, де Париж розгромив команду шостого рівня (Регіон 1) Ревель з рахунком 9:0.

Мбаппе відкрив рахунок ударом низом на 15-й хвилині, а перед перервою забив другий м'яч: головою, завершивши розкішну передачу Марко Асенсіо. Потім найкращий бомбардир ПСЖ додав ще один, щоб завершивши свій хет-трик ударом у практично відкриті ворота, які знову ж таки забезпечив Асенсіо.

Мбаппе став першим гравцем, який забив 30 голів за один професійний клуб у Кубку Франції з часів Деліо Онніса у складі Монако у 1980 році. Більше того, він став найкращим бомбардиром ПСЖ у Кубку Франції. З хет-триком його загальне число голів у сезоні зросло до 25, зрівнявшись з Гаррі Кейном як найкращим бомбардиром у п'ятірці найкращих європейських ліг у 2023-2024 роках.

Луїс Енріке хоче, щоб ПСЖ підписав півзахисника Ньюкасла цього трансферного вікна