Коли Мудрик забиває, тоді Челсі перемагає

Середа, 27 грудня 2023, 23:24
418
0
0

Сьогодні, 27 грудня, Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі Челсі на матч проти Крістал Пелас і відзначився голом.

Українець вже на 13-й хвилині, після передачі Гюсто, відкрив рахунок у матчі, точно пробивши повз голкіпера суперників (1:0). Для Михайла Мудрика це вже 3-й гол в поточному сезоні АПЛ.

Мудрик був одним із кращих гравців "синіх" у першому таймі і навіть мав шанс оформити дубль та зробити асист. Також Михайло багато працював у захисних діях команди.

На 45+1 хвилині Олісе зрівняв рахунок у матчі, зблизька розстрілявши голкіпера Челсі (1:1).

ПІсля перерви у Челсі гра була значно слабшою, проте на 77-й хвилині Ніколас Джексон влучно і потужно пробив у нижній лівий кут воріт Крістал Пелас, але арбітр скасував гол через офсайд.  Все ж на 89-й хвилині Мадуеке заробив пенальті і сам його реалізував, що допомогло Челсі перемогти (2:1).