Малиновський допоміг Дженоа перемогти Сассуоло

П'ятниця, 22 грудня 2023, 21:48
376
1
0

В матчі 17-го туру Серії А Дженоа на виїзді зустрічався із Сассуоло. Руслан Малиновський розпочав матч із перших хвилин.

У першому таймі господарі продемонстрували хорошу гру в атаці і на 28-ій хвилині відкрили рахунок. Відзначився Пінамонті, а асистував йому Лор'єнте. До перерви Дженоа так і не зміг відповісти, тож у роздягальну команди пішли за рахунку 1:0 на користь Сассуоло.

У другому таймі гості розуміли, що треба відігруватись, тому картина кардинально відрізнялась від першого тайму. На 64-ій хвилині Гудмундссон з пенальті зрівняв рахунок, а на 87-ій Екубан вирвав перемогу.

Руслан провів на полі 90 хвилин і не відзначився результативними діями. Від статистичного порталу WhoSkored українець отримав оцінку 6,7.