Мудрик: Ми дуже хочемо виграти Кубок англійської ліги

336
0
0

фото Getty Images

Український вінгер Челсі в ефірі Sky Sports прокоментував перемогу своєї команди над Ньюкаслом (1-1 в основний час та 4-2 в серії пенальті)  в 1/4 фіналу Кубка англійської ліги:

"Іноді в моменти, коли матч проходить тяжко, потрібно не зупинятись і вірити до останньої хвилини. Це футбол, тут все може статись.

Наш тренер сказав, що ми спробуємо виграти цей трофей. Він сказав це як перед, так і після матчу. І ми дуже хочемо його виграти, зробимо для цього все можливе.

На мою скромну думку, ми рухаємось у правильному напрямку. Ми повинні вірити в процес, в тренера та один в одного. Іноді, щоб створити щось велике, потрібен час", - сказав Михайло.