Джуд Беллінгем приголомшив футболістів та вболівальників Реал Бетіса сильним жестом...

Середа, 13 грудня 2023, 13:16
198
0
0

Джуд Беллінгем забив свій приголомшливий гол, коли мадридський Реал зіграв внічию з Реал Бетісом. А після гри зірка збірної Англії приголомшив суперників стильним жестом.

Беллінгем вивів команду Карло Анчелотті вперед на 53-й хвилині, прийнявши м'яч грудьми і пробив повз воротаря Руї Сілву.

Після цього він зробив свій фірмовий жест, піднявши обидві руки догори. Отримавши палицю від одного вболівальника, Беллінгем відповів на це поцілунком.

Бетіс зрівняв рахунок через 13 хвилин завдяки голу Айтора Руйбала, і гра закінчилася з рахунком 1:1.

Під час матчу кілька гравців суперника підійшли до Беллінгема, щоб попросити його футболку. Коли гра завершилася, Беллінгем попрямував назад до тунелю, так і не віддавши свою футболку. Гравці Бетіса вирішили, що їхній шанс змарновано, розуміючи, що ніхто з них не отримає омріяну футболку 20-річного футболіста.

Однак вони помилялися, оскільки Беллінгем подбав про те, щоб нікого не розчарувати. Приблизно через 20 хвилин після гри він підійшов до роздягальні Бетіса, озброєний трьома своїми ігровими футболками.

Барселона: Рональд Араухо отримав перелом вилиці