Італьяно про поразку від Мілана: Нам потрібно більше запалу попереду, ми повинні бути більш рішучими

Автор: Іван Чирко |
Неділя, 26 листопада 2023, 13:49
127
0
0

фото Getty Images

Тренер Фіорентини Вінченцо Італьяно в ефірі Dazn прокоментував поразку з рахунком 1-0 від Мілана у матчі 13-го туру Серії А.

- Останні 10 хвилин першого тайму ми дозволили супернику занадто багато. У другому таймі ми добре відреагували. Але ми не можемо не забивати після того, як стільки створюємо. Нам потрібно більше запалу попереду, ми повинні бути більш рішучими. Принаймні, ми повинні були забити гол, і це було б заслужено. Ми провели чудовий другий тайм, як команда.

У першому таймі нам не вдалося зламати гру Мілана, але в другий тайм ми вклали більше бажання, і щось повинно було принести свої плоди. Ми повинні шукати щось більше, знайти прорив або гру, тому що це відбувається не вперше. Шкода втрачати очки в таких матчах, нам потрібно ставати сильнішими, але нам не вистачає ще одного кроку, щоб стати такими, навіть якщо ми на правильному шляху, або він вже не за горами.