180
0
0

фото Getty Images

Янне Андерссон вирішив покинути збірну Швеції  після 5,5 років на чолі команди. Його останнім матчем на цій посаді стала перемога над Естонією (2-0) у відборі на Євро-2024.

Проте цей цикл збірна Швеції провалила. "Жовто-сині" набрали лише 10 очок із 24-х можливих і ще у жовтні втратили шанси пробитися на Євро.

Під керівництвом Андерссона команда пробилася до чвертьфіналу ЧС-2018 та 1/8 фіналу Євро-2020. Однак, потім у шведів щось пішло не так - вони не вийшли на ЧС-2022 (програли у фіналі стиків полякам). А відбір на Євро-2024 і взагалі провалили, зайнявши третє місце у своїй відбіровій групі з відставанням у 9 балів від другої Австрії.