Гаррі Кейн не зупиняється на досягнутому! Форвард мюнхенської Баварії встановив особистий рекорд

Субота, 18 листопада 2023, 09:49
176
0
0

Гаррі Кейн встановив унікальний особистий рекорд, забивши гол у складі збірної Англії у матчі відбіркового турніру до чемпіонату Європи проти Мальти.

Тепер здається неминучим, що Кейн знайде ворота, коли вийде на поле, будь то за клуб чи збірну. Після того, як у першому таймі він був спірно вилучений за симуляцію після виклику воротаря Генрі Бонелло, нападник знайшов ворота на 75-й хвилині.

Букайо Сака з Арсеналу виконав навісну передачу, і Кейн не схибив з шести метрів, забивши свій 15-й гол у восьми матчах. Це стало новим особистим рекордом, адже раніше Кейн ніколи не забивав у восьми матчах поспіль за клуб та країну.

Кейн був одним з найкращих гравців у тьмяній перемозі Англії над Мальтою (2:0). Він перебуває в чудовій формі відтоді, як перейшов до Баварії з Тоттенгема за 100 млн євро (87 млн фунтів стерлінгів/ 109 млн доларів). Він записав на свій рахунок 21 гол і сім гольових передач за Баварію всього за 16 матчів.

Баварія: Гаррі Кейн викликає огиду у Ріо Фердинанда