Гвардіола: у Челсі фантастична команда і гравці, у них були Палмер і Мудрик

Понеділок, 13 листопада 2023, 09:24
139
0
0

Наставник  Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола висловився про нічию з Челсі (4:4) у рамках 12-го туру АПЛ.

«Це була хороша реклама і видовищна гра для Прем'єр-ліги, обидві команди хотіли перемогти. Я й не очікував іншого, що у Челсі фантастична команда і гравці.

Також ми знаємо, що вони завжди добре грають проти суперників високого рівня. Нам було важко контролювати гру, і в них були Коул Палмер та Михайло Мудрик, які діяли агресивно, бігли вперед і йшли в дриблінг.

Напружена гра, але справедливий результат. Я вітаю команду, ми йдемо на перерву, вийшли в плей-офф Ліги чемпіонів, а після міжнародної перерви повертаємося і рухаємося далі.

Звичайно, я вважаю за краще перемагати з рахунком 7:0, але на цьому рівні такого не відбувається. У Челсі фантастична команда. Я не знаю точну кількість ударів по воротах, але врешті-решт обидві команди доклали максимум зусиль, щоб здобути позитивний результат для себе», - сказав на завершення Гвардіола.

Добре, йди - Пеп Гвардіола про подробиці трансферу Коула Палмера в Челсі

🎥ВІДЕО! Кіран Тріпп'є вступив у суперечку з фанатами Ньюкасла після поразки від Борнмута