Боже, яке кінчене, - ексдружина Тимощука
Ексгравець збірної України та донецького Шахтаря анатолій тимощук знову вичворив фігню.
Після початку повномасштабного вторгнення росії на наші території, анатолій продовжив працювати в зеніті. А тепер зробив ще «кращий» вчинок – анатолій взяв участь у російському воєнному аукціоні.
Зрадник України виставив на продаж свою футболку з автографом, а вторговані кошти (700 тисяч рашистських фантиків) відправив у курську область, де зараз проводить спецоперацію ЗСУ.
Сайт Sport-express.ua вирішив поспілкуватися з колишньою дружиною тимощука - Надією Навроцькою, яка проживає з доньками у Німеччині.
Журналісти запиталися її думку про ганебний вчинок анатолія. Відреагувала жінка досить кумедно, але справедливо.
«Толік у цьому плані дуже креативний і знайде куди ще падати. Я навіть не дивуюсь його вчинкам. Що стосується цього аукціону, то це щось із рубрики «Боже, яке кінчене». Молодець, Толік, Курська область історично належить Україні й ЗСУ її вже звільняють, тому підтримуй українців (сміється, – прим.)».
Читайте також: Михавко розповів про Лаціо напередодні матчу Ліги Європи
Долганський: Ми знову погано увійшли у гру
Голанд встановив історичний рекорд в АПЛ
Ашур про нічию з ЛНЗ: Пропустили гол-непорозуміння
Штутгарт розтрощив дортмундську Боруссію, забивши 5 голів (+ВІДЕО)